O nas

Z radością prezentujemy Państwu naszą kwiaciarnię internetową – Kwiaty.pl Serwis kwiatowy Kwiaty.pl tworzą floryści z całej Polski oraz z całego świata, którzy swoją wiedzę o kwiatach wykorzystują w praktyce, a swoje florystyczne doświadczenie przekładają na przepiękne bukiety, które z pewnością wypełnią każdy aspekt naszego życia. Kwiaty sprawdzą się bowiem w każdej sytuacji, to doskonały prezent na urodziny czy imieniny, niesamowita niespodzianka na Walentynki czy Dzień Matki, sposób na wyrażenie uczuć w dniu Babci i dniu Dziadka, pomysł na gratulacje z okazji ślubu, złożenie kondolencji, a także metoda na sprawienie radości bliskiej osobie każdego dnia.

Z dumą pozwalamy sobie nosić miano ekspertów w dziedzinie układania kwiatów w bukiety i różnorodne aranżacje oraz doręczania ich pod wskazany adres, gdyż mamy największe doświadczenie w tego typu usługach na polskim rynku. Doskonale znamy moc podarunków i wiemy, jakie znaczenie mają w wyrażaniu uczuć. Układane przez nas aranżacje kwiatowe stanowią kwintesencję elegancji, estetyki, delikatności i smaku. Wybierając kwiaty z naszego katalogu, masz gwarancję, iż w sposób zaangażowany doręczymy razem z nimi cały ładunek pozytywnych emocji. Kwiaty przekazujemy w Twoim imieniu, aby obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo.

Kwiaty mogą mieć tyle kolorów, ile barw ma życie. Przeglądając naszą ofertę, czuj się zaproszony do korzystania z tej gamy, wybierz aranżację, która najlepiej wyrazi to, o czym myśli w skrytości Twoje serce. Wyraź siebie w najlepszy sposób, opowiedz o swoich uczuciach najpiękniejszym z języków – językiem kwiatów.

Nasz kwiatowy serwis działa nieprzerwanie 24 godziny na dobę. Dzięki temu usługa zamówienia kwiatów online jest zawsze dostępna. Umożliwiamy klientom łatwą obsługę, tak by wybór kwiatów i podanie wszystkich potrzebnych szczegółów odbyło się szybko i w najbardziej przystępny sposób, a udostępnione przez nas metody płatności są szybkie i bezpieczne.

Dzięki współpracy z firmą Poczta Kwiatowa® oferujemy Państwu możliwość doręczania przesyłek kwiatowych pod znakiem dobrej i uznanej w całej Polsce marki. To gwarantuje najwyższą jakość i terminowość realizacji zamówienia oraz profesjonalną obsługę ze strony Biura Obsługi Klienta.

Serwis kwiaty.pl czeka na wszystkich, którzy pragną choć w małym stopniu zgłębić tajemnicę jednego z najdelikatniejszych cudów natury – kwiatów. Odległość, czas, miejsce czy wiek nie mają żadnego znaczenia, dzięki nam magia delikatnych płatków zawita również do Twojego domu.

Kontakt
telefon: 22 828 95 95
fax.: 22 828 95 96
e-mail: info@pocztakwiatowa.pl
skype: PocztaKwiatowa